O nas

GAP FOOD ADDITIVES jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą powstałą w 2009 roku.

Zatrudniamy ambitnych, wysoko wykwalifikowanych i kompetentnych fachowców, dzięki czemu gwarantujemy wysoką wydajność pracy oraz dotrzymanie ustalonych terminów.

Doświadczenie, a także, zamiłowanie do tego co robimy przekładają się na jakość oferowanych usług. Dzięki wiedzy o produktach, przetwórstwie, trendach oraz potrzebach Klientów możemy rozwijać i dostarczać nowatorskie i trwałe rozwiązania, skrojone na miarę potrzeb naszych Partnerów.

Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem jest kluczowym elementem dobrej współpracy, dlatego też nasz zespół technologów chętnie wesprze Państwa doradztwem, opracowaniem i wdrożeniem projektów technologicznych w branży rolno-spożywczej.

Słowo przewodnie Głównego Technologa

Szanowni Państwo,

jesteśmy firmą specjalizującą się w dostarczaniu wysokiej jakości usług technologicznych i doradczych dla branży rolno-spożywczej. Od 2009 roku wspieramy Klientów nie tylko w codziennej pracy, ale także w długoterminowym rozwoju.

GAP food additives zatrudnia ambitnych specjalistów, których wysokie kwalifikacje, bogate doświadczenie zawodowe, prestiżowe certyfikaty, znajomość języków obcych pozwalają na realizowanie usług najwyższej jakości. Stawiamy na najlepszych!

Podstawą działalności naszej firmy, niezależnie od wielkości realizowanego projektu, są zawsze wartości takie jak:

• profesjonalizm i satysfakcja Klienta,
• jakość i innowacyjność,
• partnerstwo i zaufanie.

Stosujemy sprawdzone metody zarządzania projektami, a zasady zarządzania jakością usług i produktów to nasza codzienność. Naszą misją pozostaje niezmiennie dostarczanie Klientom nowoczesnych i skutecznych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

Dziękuję za zainteresowanie i zapraszam do współpracy.

Z wyrazami szacunku
slowo-przewodnie-grzegorz-pabis-gappoland
mgr inż. Grzegorz Pabis
Główny Technolog, właściciel

Referencje